Atribuită Cumpărare directă

AMENAJARE SPATII DEPOZITARE DIN TAMPLARIE PVC. VALOAREA TOTALA A LUCRARII ESTE DE 20.443,12 LEI

Număr anunț
DA27679632
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
Furnizor / câștigător
DON PEPE SRL (CUI 19216367)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.443 RON
Valoare atribuită
20.443 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.443 RON

din 20.443 RON estimat