Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare felicitari de paste , conform referat de necesitate nr. 1954/30.03.2021, cu ocazia sarbatorilor de paste catolice din perioada 03.04.2021-05.04.2021

Număr anunț
DA27672527
Autoritate contractantă
Comuna Ghioroc (CUI 3520237)
Furnizor / câștigător
OCCIDENT MEDIA SRL (CUI 14455886)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400 RON
Valoare atribuită
400 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400 RON

din 400 RON estimat