Atribuită
Cumpărare directă
DEMONTARE BALCON 4+3 M 6.6 mp SLEFUIT LEMN SI CURATAT INALTIME 4 M 35 mp EXECUTIE CADRU METALIC INALTIME 4 M 3.6 mp ESAFOD DIN DULAPI INALTIME 4 M 14.4 mp REFACERE BALCON INALTIME 4 M 3.6 mp TEAVA RECTANGULARA(80*80*3) 5 ml TEAVA RECTANGULARA(60*40*3) 5 ml Material lemnos DULAPI 0.5 mc Material lemnos SCANDURA FALTUITA 0.5 mc SURUBURI TORK LEMN 100 bc CUIE 3 kg PANZE CURATAT SABER TOOTH 3 buc PANZE FLEX 125 MM 10 buc LAC PROTECTIE 2 buc GRUND PROTECTIE FIER 3 buc DILUANT 5 buc PENSOANE 10 buc ANCORA CHIMICA 2 buc mai putin
- Număr anunț
- DA27625388
- Autoritate contractantă
- ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
- Furnizor / câștigător
- HERZ CONSTRUCT SRL (CUI 33730397)
- Cod CPV
- 45453100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.849 RON
- Valoare atribuită
- 9.849 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.