Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica, celuloza, alba, 2 straturi, pt. dispenser - 10 cm 160m 10x20cm 2str buc. 1000 Husa mop Dreptunghiular 40 cm buc. 20 Lavete umede absorbante - 3 buc/set Set 30 Prosoape hartie pliate Z fold, 23x22,5 cm, 2 str, 200 buc/set Set 200 Prosop rola , 2 str., alb - 160m Rola 1000 Sapun lichid - 5 L buc. 20

Număr anunț
DA27614360
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.356 RON
Valoare atribuită
10.356 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.356 RON

din 10.356 RON estimat