Atribuită
Cumpărare directă
DOCUMENTATIE TOPOGRAFICA DE IDENTIFICARE SI MASURARE A TERENULUI -HALDA GONOI-la locul numit topic ,,luncsoara'''Vintu de Jos, Teren special amenajat , în suprafață de 6000 mp, înscris în CF nr.84, nr. top 629, conformanexei 77- inventarul bunurilor care aparțin domeniului public al comunei Vințu de Jos
- Număr anunț
- DA27618787
- Autoritate contractantă
- COMUNA VINTU DE JOS (CUI 4562443)
- Furnizor / câștigător
- MUNTEAN V. IOAN PERSOANĂ FIZICĂ (CUI 23891116)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.350 RON
- Valoare atribuită
- 2.350 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.