Atribuită Cumpărare directă

Se vor achizitiona servicii de proiectare faza expertiza tehnica pentru proiectul,,Modernizare drumuri de interes local si vicinal ,comuna Saceni,,

Număr anunț
DA27508562
Autoritate contractantă
COMUNA SACENI (CUI 7059420)
Furnizor / câștigător
SWD ENGINEERING TEAM SRL (CUI 37914643)
Cod CPV
71319000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat