Atribuită
Cumpărare directă
Materiale de instalatii electrice. Bec economic LED E 27 buc 50 Prelungitor 4 intrari/ 3 ml buc 10 Prelungitor 6 intrari/ 5 ml buc 4 Prelungitor 5 intrari/ 5 ml buc 6 Tub neon 36 W buc 50 Ventilator 100D 95 mc/hbuc 2 Acumulatori R3 1000 mA buc 10 Triple fara fir buc 5 Truplu stecher A cu CPbuc 5 Truplu stecher A cu STbuc 5 Fasete(200/3 6MM alb)set 1 Fasete( 150/3 6 MMnegru) set 1
- Număr anunț
- DA27626437
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.644 RON
- Valoare atribuită
- 1.644 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.