Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1. SP-PP3005 TAB.ABS 30X40X22 IP65 - 3 BUC X 96.6387 RON/BUC = 289.92 RON 2. ABB SH202L-C32 32A/2 - 2 BUC X 26.0504 RON/BUC = 52.10 RON 3. ABB SH202L-C16 16A/2 - 2 BUC X 24.3697 RON/BUC = 48.74 RON 4. ABB SH202L-C10 10A/2 - 2 BUC X 22.6891 RON/BUC = 45.38 RON 5. ABB FH204 AC-40/0.03 40A/4P - 2 BUC X 133.6134 RON/BUC = 267.23 RON 6. LAMPA SEMNALIZARE LED - 9 BUC X 5.0420 RON/BUC = 45.38 RON 7. ABB DSH201 C25/0.03A - 2 BUC X 78.1513 RON/BUC = 156.30 RON 8. DIBLU+S 8X100 RAPID - 15 BUC X 0.4202 RON/BUC = 6.30 RON 9. CANAL PERF.40X40 CANALUX - 4 ML X 5.0420 RON/BUC = 20.17 RON 10. COM.IP55 LAVA VE11001 - 2 BUC X 14.2857 RON/BUC = 28.57 RON 11. PR.D.IP55 LAVA VE11003 - 4 BUC X 21.8487 RON/BUC = 87.39 RON 12. SINA DIN 2M OL-CR BK14005 - 1 BUC X 10.0840 RON/BUC = 10.08 RON 13. MYYM 3X4 - 30 ML X 4.9580 RON/ML = 148.74 RON 14. MYYM 3X2.5 - 80 ML X 3.1933 RON/ML = 255.46 RON 15. 400.001.113 AQUA OPAQUE WALL - 8 BUC X 14.2857 RON/BUC = 114.29 RON 16. BEC LED 12W 24VAC/DC E27 - 7 BUC X 15.1261 RON/BUC = 105.88 RON 17. BEC LED 10W 24VAC/DC LUMEN - 1 BUC X 13.4454 RON/BUC = 13.45 RON 18. JGHEAB METALIC 50X35MM 51 ML X 6.7227 RON/ML = 342.86 RON TOTAL PACHET: 2038.24 RON

Număr anunț
DA27523615
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
Furnizor / câștigător
QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.038 RON
Valoare atribuită
2.038 RON
Data publicării
05.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.038 RON

din 2.038 RON estimat