Atribuită
Cumpărare directă
AVITE DOC. 3 BUC, SUPORT VERT. PLASTIC 3 BUC, CHITANTE A6 AUT. 2 E 5 BUC, AGRAFE METAL 50 MM/ 100. 3 BUC, AGRAFE 28 MM /100. 10 BUC, NOTE ADEZ.75X75 MM/100. 1 BUC, NOTE ADEZ. 75X75MM/100. 19 BUC, PLIC C6 AUTOAD. 300 BUC, PLIC DL SILICON FER DR. 700 BUC, PLIC C4 SILICON 100 BUC, PLIC C4 BURD 50BUC, ORDIN DE DEPLASARE 2 BUC, FOAIE PARCURS 3 BUC, BANDA AD. TRANSP. 48X60 MM 6 BUC, BANDA ADE. 19X33 MM 10 BUC, PAPER HART. COP 5*500/ CUT 22 BUC, BIC CREION CORECTOR 5 BUC, BANDA CORECTOR 5 BUC, CREION MECANIC 3 BUC, PIL MINE CREION MEC. 8 BUC, CAIET A5 10 BUC, DOSAR PLIC 100 BUC, BIBLIORAFT 7CM 15 BUC, BIBLIORAFT 5 CM 10 BUC, CALCULATOR 1 BUC
- Număr anunț
- DA27628880
- Autoritate contractantă
- COMUNA AVRAMESTI (CUI 4367892)
- Furnizor / câștigător
- ANDYCOM-BAR SRL (CUI 15999096)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.943 RON
- Valoare atribuită
- 2.943 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.