Atribuită
Cumpărare directă
1.Pal Fag 381 buc 1 pu 276.35 valoare 276.35 2.cant fag 381 22x0.4 ml 7 pu 0.88 valoare 6.16 3.cant fag 381 22x2 ml 44 pu 2.52 valoare 110.88 4.Debitare marfa ml 73 pu 1.00 valoare 73 5.Aplicat abs 22x0.4 ml 7 pu 1.50 valoare 10.50 6.Aplicat Abs 22x2 ml 44 pu 2.50 valoare 110 7.PFL Alb buc 0.5 pu 69.07 valoare 34.54 8.Yala mobilier buc 50 pu 6.30 valoare 315 9.Balama banda 30x1800mm buc 4 pu 12.48 valoare 49.92 10.Eurosuruburi suta 2 pu 8.12 valoare 16.24 11.Holsurub 3.5x20 suta 2 pu 2.73 valoare 5.46 12.holsurub 3x16 suta 3 pu 2.10 valoare 6.30 13.cuie pentru pfl suta gr 2 pu 3 valoare 6 14.Coltar pentru suspendare capac alb buc 12 pu 0.99 valoare 11.88 15.Cep lemn suta 1 pu 4.20 valoare 4.20
- Număr anunț
- DA27577697
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- PALMOB SRL (CUI 16331388)
- Cod CPV
- 39200000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.036 RON
- Valoare atribuită
- 1.036 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.