Atribuită Cumpărare directă

Achizitie lucrari de extindere a retelelor de alimentare cu apa si canalizare in localitatea Ighiel, comuna Ighiu, judetul Alba

Număr anunț
DA27533251
Autoritate contractantă
COMUNA IGHIU (CONSILIUL LOCAL IGHIU) (CUI 4562397)
Furnizor / câștigător
MAŞINI & UTILAJE MICLEA SRL (CUI 18575710)
Cod CPV
45332000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
437.727 RON
Valoare atribuită
437.727 RON
Data publicării
08.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

437.727 RON

din 437.727 RON estimat