Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de pază la Centrul de Vaccinare, în conformitate cu prevederile Legii 333/ 2003, privind paza obiectivelor, bunurilor, valorilor și protecția persoanelor, republicată, și în vederea menținerii stării de siguranță a obiectivului, HG nr.1031.27.11.2020 privind Strategia de vaccinare împotriva COVID-19 în România, OMS nr.2171/21.12.2020 pentru stabilirea Normelor privind autorizarea, organizarea si funcționarea centrelor de vaccinare împotriva COVID-19, Art.6 din OUG nr.3/15.01.2021 privind unele măsuri pentru recrutarea și plata personalului implicat în procesul de vaccinare împotriva COVID-19 și stabilirea unor măsuri în domeniul sănătății, Art.3 din OMS NR 72/29.01.2021 privind stabilirea reglementărilor pentru punerea în aplicare a prevederilor art.1 alin.8 și art.2 alin.3 din OUG nr.3/2021 privind unele măsuri pentru recrutarea și plata personalului implicat în procesul de vaccinare împotriva COVID-19 și stabilirea unor măsuri în domeniul sănătății. Prestarea serviciului presupune paza obiectivului, a bunurilor și menținerea ordinii și liniștii în aria Centrului de Vaccinare.
- Număr anunț
- DA27598541
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- MTG SECURITY SRL (CUI 34754955)
- Cod CPV
- 79713000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.244 RON
- Valoare atribuită
- 53.244 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.