Atribuită Cumpărare directă

K-SEPT Solutie Dezinfectant de suprafete alcool 75%, 5L PRODUS AVIZAT DE INSTITUTUL CANTACUZINO CU NR. 103/24.04.2020 Descriere: Dezinfectant de suprafete pe baza de alcool etilic. Conform proprietatilor alcoolului: omoara bacteriile si este un excelent antiseptic pentru suprafete. Substanta activa: etanol CAS-64-17-5 75%. Utilizare: Se utilizeaza nediluat pentru igienizarea suprafetelor (birouri, spatii de locuit, institutii de invatamant, spatii industriale, domeniu public, mobilier, usi). Timp de actiune: 1 minut. Nu necesita clatire. Contine: alcool etilic denaturat (etanol) 75%, apa demineralizata. Avantaje: - omoara bacteriile - nu este necesar sa clatiti. - continut mare de alcool Ambalaj: 5L. Conform OUG nr. 67/2020 termenul de valabilitate al avizului este de 12 luni de la data emiterii.

Număr anunț
DA27659951
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.720 RON
Valoare atribuită
5.720 RON
Data publicării
26.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.720 RON

din 5.720 RON estimat