Atribuită
Cumpărare directă
Klintensiv Gel dezinfectant pentru maini, avizat Ministerul Sanatatii, 5L Gel hidroalcoolic cu concentratie foarte inalta 85% etanol folosit pentru dezinfectarea si mentinerea igienei in scopul dezinfectiei mainilor prin frecare.Potrivit si pentru dezinfectie chirurgicala. Ideal pentru utlizari frecvente. Nu lasa pielea lipicioasa dupa utlizare. Previne uscarea si craparea mainilor, protejand tegumentul. La recipient de 5 L. Tipul de produs biocid conform legislatiei in vigoare (Regulamentul UE nr. 528/2012): Grupa principala 1: Dezinfectante si produse biocide Tip de produs: 1 – produs biocid destinat igienei umane. Solutie hidroalcoolica pentru dezinfectia igienica si chirurgicala. Categoria de utilizatori: profesionali, industriali, populatie.
- Număr anunț
- DA27604691
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala de Presa AGERPRES (CUI 24292654)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.071 RON
- Valoare atribuită
- 1.071 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.