Atribuită
Cumpărare directă
Se solicita servicii de evaluare, pentru determinarea valorii de piata a imobilului (parcele de teren situat in extravilan zona Campul Frumos) evidentiate in C.F. nr.41266 Sfantu Gheorghe, C.F. nr.41267 Sfantu Gheorghe si C.F. nr.41269 Sfantu Gheorghe.
- Număr anunț
- DA27581391
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
- Furnizor / câștigător
- TEAM RONEXPERT SRL (CUI 38097190)
- Cod CPV
- 79419000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.335 RON
- Valoare atribuită
- 1.335 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.