Atribuită
Cumpărare directă
smantana 6*13,32ceapa20,3*2cereale19*9,54cacao4*7,51pasta tomate24*5,96oua90*0,62cascaval Sofia900g 5*44,07paste spirale5*8,06miere9*14,24 baton cereale16*1,22 pr BARNI48*1,28 PIEPT PUI DEZ 2,5*17,28 MORCOVI11,2*2TELINA10,8*4,5lapte12*4,48banane15*6,59castraveti otet6*7,14 unt10*9,24pere6*7,34mere10*3,25 ceai12*2,97 fidea12*4,87
- Număr anunț
- DA27482338
- Autoritate contractantă
- SCOALA ION SIMIONESCU IASI (CUI 17155611)
- Furnizor / câștigător
- PRO ALIMENT BIO SRL (CUI 37982605)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.574 RON
- Valoare atribuită
- 1.574 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.