Atribuită
Cumpărare directă
pasta tomate16*5,96orez14*6,68mere46*3,5morcovi15,2*2telina14,9*4,5lapte72*4,48cascaval900g4*44,07bors12*2,95piept pui dez20*17,87ceapa20.1*2paste5*8,06cereale 500g14*9,54baton cereale48*1,22foi dafin10*1,18gris 500g 6*3,67pr barni48*1,28fasole3*15,6verdeata2*13oua60*062banane19*6,59branza vaci1*19,65cacao4*7,51rad patr5*5,5
- Număr anunț
- DA27570542
- Autoritate contractantă
- SCOALA ION SIMIONESCU IASI (CUI 17155611)
- Furnizor / câștigător
- PRO ALIMENT BIO SRL (CUI 37982605)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.020 RON
- Valoare atribuită
- 2.020 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.