Atribuită
Cumpărare directă
dulceata5*11,87amestec leg2,5kg 3*19,83unt12*8,24lapte48*4,48piept pui dez28,8*17,87oua90*0,62ceapa 10,1*2ulei6*1,28pr barni48*1,28ceai12*6,5cereale7*9,54banane17*6,42smantana2*13,32pasta to,ate12*5,96morcovi10*2telina10*4,5rad patr3*5,5mere10*3,5croissant1,4kg1*14,91cacao3*7,51cascaval ddelaco2*44,07mandarine12*7,15
- Număr anunț
- DA27661402
- Autoritate contractantă
- SCOALA ION SIMIONESCU IASI (CUI 17155611)
- Furnizor / câștigător
- PRO ALIMENT BIO SRL (CUI 37982605)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.827 RON
- Valoare atribuită
- 1.827 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.