Atribuită Cumpărare directă

acumulator 12Vx225Ah cf. anunt nr.ADV1201666/12.03.2021

Număr anunț
DA27649287
Autoritate contractantă
Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
Furnizor / câștigător
AUTOCOM TEHNOSERVICE (CUI 38114843)
Cod CPV
31440000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.782 RON
Valoare atribuită
1.782 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.782 RON

din 1.782 RON estimat