Atribuită
Cumpărare directă
FURTUN REFULARE 25MM R50=5 BUC X 7.79 PU=38.95 LEI -FURTUN 12.5 MMX50MM=1 BUC X 166.95 PU=166.95 LEI -CONECTOR RAPID FURTUN 1/2 5/8 = 2 BUC X 14 PU=28.00 LEI -NIPLU ALAMA 1/2=3 BUC X 1.63 PU=4.89 LEI -DOP ALAMA 1/2 TOL=1 BUC X 1.79 PU=1.79 LEI -ROBINET CU SFERA SI FLUTURE DIN ALAMA CROMATA TRECERE APA FI-FI 1/2 TOLI=1 BUC X 17.81 PU=17.81 LEI -ADAPTOR ROBINET 19MM=2 BUC X 6.71 PU=13.42 LEI -RACORD FI FI - FE FE D40=1 BUC X 9.97 PU=9.97 LEI -SIFON EXTERIOR CU VENTIL 1 1/2=1 BUC X 4.47 PU=4.47 LEI -GRILA VENTILATIE D125MM=1 BUC X 18.49 PU=18.49 LEI -TUB FLEXIBIL AL 120 EXTENSIBIL 2 M=1 BUC X 28.01 PU=28.01 LEI , Hota BEKO 1 BUC.
- Număr anunț
- DA27509637
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- FACILITIES MANAGEMENT SERVICES SRL (CUI 13883701)
- Cod CPV
- 44160000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 646 RON
- Valoare atribuită
- 646 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.