Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: vas WC lateral - 1 buc x 79,831=79,83; capac vas WC - 1 buc x 15,966=15,97; vas WC pentru copii - 2 buc x 172,268=344,54; capac pentru vas WC copii - 2 buc x 64,705=129,41; boiler TESY 10 l - 1 buc x 292,436=292,44; mobilier baie cu lavoar - 1 buc x 243,697=243,70; silicon sanitar - 2 buc x 13,445=26,89
- Număr anunț
- DA27619279
- Autoritate contractantă
- COMUNA DANEASA (CUI 5292496)
- Furnizor / câștigător
- AL & CO NARFELI CONSTRUCT SRL (CUI 36405838)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.133 RON
- Valoare atribuită
- 1.133 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.