Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta si Service pentru separatoarele centrifugale din Statia de Epurare Prundu conform oferta nr. WWS 1519/17.03.2021

Număr anunț
DA27609290
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI 13009001)
Furnizor / câștigător
WWS SERV S.R.L. (CUI 23944776)
Cod CPV
45259000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.932 RON
Valoare atribuită
46.932 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.932 RON

din 46.932 RON estimat