Atribuită Cumpărare directă

BORS 1L 20 - 2, CARTOFI 25 - 3, BROCCOLI 1KG 5 - 9, PORTOCALE 25 - 6.00, BANANE 45 6.50, MORCOVI 25 - 3, TELINA 20 - 6, PASTARNAC 10 - 6, SFECLA 10 - 2, SPANAC CG 1KG 10 -9, KIWI 10 8.50, PRAF DE COPT 60 0.50, CONDIMENTE 80 1.50, CEAPA 65 3.,LAMAI 8 - 7.5, VERDEATA PATR 2- 12, STAFIDE 100G 12 - 3, FASOLE USCATA 10 - 9, FARES CEAI 40G 20 - 3.5, BORS 1L 20 - 2LEI.

Număr anunț
DA27563449
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 CRISTAL (CUI 13629810)
Furnizor / câștigător
STAR PRES SRL (CUI 2383190)
Cod CPV
15300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.658 RON
Valoare atribuită
1.658 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.658 RON

din 1.658 RON estimat