Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de asistenta tehinica si mentenanta aplicatie informatica Quantic Story - tarif lunar 980 LEi perioada 02.03.2021 - 31.12.2021

Număr anunț
DA27500460
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
Furnizor / câștigător
QUANTIC STORY IDSOFT S.R.L. (CUI 39774236)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.768 RON
Valoare atribuită
9.768 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.768 RON

din 9.768 RON estimat