Atribuită
Cumpărare directă
Delikat Bors Magic Original 20g Buc 6 2.57 Cacao BRUMI 350g borcan/12 Buc 2 7.39 Klass Castraveti in Otet 6-9cm 680g Buc 10 4.12 Lamba Suc de Lamaie 1L Buc 2 4.17 Celmar Fructe de Padure 20plic 30g Buc 4 3.53 Delikat Legume 1kg Buc 1 21.74 Klass Faina Alba de Grau 550 1kg Buc 2 2.43 Joe Napolitane Cacao 40g Buc 200 1.38 Harmopan Malai Extra 1kg Buc 4 2.94 Crenvurstila Mustar Cremos 280g/6 Buc 8 3.21 Nota 11 Orez bob lung 1kg/10 Buc 2 4.72 Klass Paste Cus-Cus cu Oua 250g Buc 5 2.71 Klass Paste Frunzulite cu Oua 250g Buc 9 2.71 Regal Sos cu Pasta Tomate 540g Buc 8 6.56 Ulei Klass 1L/6(750/paleta) Buc 6 5.5 Zahar Bod 1kg Buc 20 2.75 Belvita Breakfast Bisc.Lapte 50g Buc 30 1.65 Belvita Start Cereale si Fructe 50g/20 Buc 100 1.65 Hazi Arany Boia Dulce Cal I 250g Buc 1 13.3 Klass Castraveti in Otet 6-9cm 680g Buc 10 4.12 Lamba Suc de Lamaie 1L Buc 1 4.17 Celmar Fructe de Padure 20plic 30g Buc 2 3.53 Brumi cereale bilute 250g/12 pungi Buc 17 5.46 Klass Ton Bucati in Ulei Vegetal 160g Buc 16 5.46 Delikat Legume 1kg Buc 1 21.74 Gergely Galuste cu Prune Intregi 1KG Buc 25 10.46 Maestro Pietro Mazare Galbena 400g Buc 5 1.88 Diabette Wellness Napolitane Cacao 26g Buc 140 1.15 Gyermelyi Paste Cus-Cus Amorf 4Oua 500g Buc 3 4.54 Ulei Klass 1L/6(750/paleta) Buc 2 5.5 Zahar Bod 1kg Buc 5 2.75 Klass Compot Piersici Depelate 720ml Buc 25 5.73 Joe Napolitane Cacao 40g Buc 140 1.38 Joe Nap.Aroma Vanilie 40g Buc 60 1.38
- Număr anunț
- DA27524562
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Manocska Tg Secuiesc (CUI 16029976)
- Furnizor / câștigător
- HARGHITA RETAIL SRL (CUI 38244304)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.813 RON
- Valoare atribuită
- 3.813 RON
- Data publicării
- 05.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.