Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Cantitate Pret fata tva Ardei Gras Galben Cal I Kg 3 10.92 Gulii Cal I Buc 15 3.21 Mere Verzi Cal I Kg 58 3.81 Morcov Cal I Kg 10 2.52

Număr anunț
DA27581330
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii Manocska Tg Secuiesc (CUI 16029976)
Furnizor / câștigător
HARGHITA RETAIL SRL (CUI 38244304)
Cod CPV
03220000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.839 RON
Valoare atribuită
1.839 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.839 RON

din 1.839 RON estimat