Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Pret fara tva Ardei Gras Rosu Cal I Kg 2.05 13.76 Banane Cal I Kg 20.05 6.7 Cartofi Cal I Kg 20 0.87 Gulii Cal I Buc 2 3.21 Lamaie Cal I Kg 5 5.5 Mere Verzi Cal I Kg 20 4.04 Morcov Cal I Kg 4 2.52 Patrunjel Cal I Kg 4 5 Telina Cal I Kg 2.1 4.4 Varza Cal I Kg 8 2.29
- Număr anunț
- DA27582459
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Manocska Tg Secuiesc (CUI 16029976)
- Furnizor / câștigător
- HARGHITA RETAIL SRL (CUI 38244304)
- Cod CPV
- 03220000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.289 RON
- Valoare atribuită
- 1.289 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.