Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Pret fara tva Ardei Gras Galben Cal I Kg 3.15 10.92 Gulii Cal I Buc 2 3.21 Morcov Cal I Kg 5.05 2.52 Portocale Cal I Kg 100 5.5 Telina Cal I Kg 1 4.4 Usturoi Cal I Kg 0.5 16.88 Verdeturi Cal I Buc 3 1.65 Mandarina Cal I Kg 40 6.88 Rosii Cherry Cal I Kg 10.25 13.75
- Număr anunț
- DA27583307
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Manocska Tg Secuiesc (CUI 16029976)
- Furnizor / câștigător
- HARGHITA RETAIL SRL (CUI 38244304)
- Cod CPV
- 03220000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.334 RON
- Valoare atribuită
- 2.334 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.