Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta si implementare cerinte RGPD privind protectia datelor cu caracter personal prevazute in regulamentul CE nr. 679 din 27 .04. 2016.

Număr anunț
DA27632124
Autoritate contractantă
Comuna Gircina (CUI 2612910)
Furnizor / câștigător
ICBC COMPANY SRL (CUI 37960534)
Cod CPV
72220000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.190 RON
Valoare atribuită
6.190 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.190 RON

din 6.190 RON estimat