Atribuită Cumpărare directă

servicii de evaluare şi tratare a riscurilor la securitatea fizică pentru sapte obiective – sedii, respectiv sediul centrului judetean Mehedinti centrul local Drobeta si sediile centrelor locale din Cujmir, Orsova, Baia de Arama, Devesel, Strehaia si Vinju Mare, constand in definirea parametrilor interni şi externi care generează şi/sau modifică riscurile la securitatea fizică a obiectivelor; stabilirea metodei şi a instrumentelor de lucru; identificarea tuturor riscurilor la securitatea fizică, a zonelor de impact, evenimentelor şi cauzelor riscului, precum şi a potenţialelor consecinţe; analizarea riscurilor la securitatea fizică; estimarea riscurilor la obiective, intocmirea si predarea catre achizitor a documentaţiei privind analiza de risc care va cuprinde potrivit prevederilor din Instructiuni nr.9/2013 privind efectuarea analizelor de risc la securitatea fizică a unităţilor ce fac obiectul Legii nr. 333/2003 privind paza obiectivelor, bunurilor, valorilor şi protecţia persoanelor, raportul de evaluare şi tratare a riscurilor la securitatea fizică, grila de evaluare si documentele-suport, asistenta pentru implementarea masurilor, pentru intocmirea de proceduri de securitate , verificare sisteme de securitate existente si verificare plan de paza si dupa terminarea prestarii serviciilor fara cost suplimentar si reevaluarea gratuita in decurs de 3 ani, în conformitate cu oferta si obligaţiile asumate prin prezentul contract

Număr anunț
DA27522623
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN MEHEDINTI (CUI 20738852)
Furnizor / câștigător
TIRIBENTEA I. AURELIA- DYONNYSSOSS (CUI 34777185)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
05.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.800 RON estimat