Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatie a calculatoarelor, imprimantelor, fax, copiatoare, Mentenanta WAN: Router, ISP, Firewall,VPN, remote, Mentenanta LAN/WLAN: Switch-uri, dhcp, dns, Mentenanta Desktop, Mentenanta Laptop, Mentenanta Server HW/Virtual, Mentenanta Imprimanta, Securitate IT: user management, backup, aparţinând beneficiarului, al căror termen de garanţie a expirat, precum şi întreţinerea şi service-ul reţelei de calculatoare.

Număr anunț
DA27671000
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
Furnizor / câștigător
NETROUTING SRL (CUI 29809302)
Cod CPV
50312600-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.778 RON
Valoare atribuită
7.778 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.778 RON

din 7.778 RON estimat