Atribuită Cumpărare directă

MAI48701, MAI48702, MAI48703, MAI48704 x 877.83 lei /buc

Număr anunț
DA27680035
Autoritate contractantă
UM 0526 TG. MURES (CUI 4322998)
Furnizor / câștigător
MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI 27885826)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.511 RON
Valoare atribuită
3.511 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.511 RON

din 3.511 RON estimat