Atribuită
Cumpărare directă
1). Curs ADR COLETE (curs de baza): 1.Modalitate de plata: OP la 30 de zile de la emiterea facturii 2.Termen de prestare: 3 zile (6 ore /zi) 3.Perioada de desfasurare: Luni - Vineri 08:00 - 14:00 4.Tematica curs: Conform OMT 1214 din 11 noiembrie 2015 5.Locatie curs : Sos. Alexandriei 176B 6.Termen valabilitate oferta: 60 zile 7.Pret prestare: 100 lei (fara TVA) per curs x 26 cursuri = 2.600 lei (fara TVA) 2). Curs CPC MARFA: 1.Modalitate de plata: OP la 30 de zile de la emiterea facturii 2.Termen de prestare: 5 zile (6 ore /zi) 3.Perioada de desfasurare: Luni - Vineri 08:00 - 14:00 4.Tematica curs: Conform OMT 1214 din 11 noiembrie 2015 5.Locatie curs : Sos. Alexandriei 176B 6.Termen valabilitate oferta: 60 zile 7.Pret prestare: 100 lei (fara TVA) per curs x 6 cursuri = 600 lei (fara TVA)
- Număr anunț
- DA27514502
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- BIDI TRANS SRL (CUI 408965)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.