Atribuită Cumpărare directă

Servicii de informare si publicitate pentru proiectul ,,Reabilitarea, modernizarea si echiparea infrastructurii educaționale la Școala gimnazială nr.5’’Propunerea tehnica va fi intocmit astfel incat sa asigure corespondenta cu cerintele prevazute in caietul de sarcini. Alaturi de propunerea tehnica se va transmite Certificat constatator emis de ONRC in care este prevazut cod CAEN corespondent obiectului contractului care cuprinde date reale /actuale la data prezentarii acestuia si formularele completate la adresa de e-mail achizitiiprimariadrobeta@yahoo.ro pana la data de 22.03.2021. Formularul- Acord cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal trebuie completat de toate persoanele a caror date cu caracter personal sunt folosite la aceasta achizitie.

Număr anunț
DA27597125
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
DEL CONCEPT EVENTS S.R.L. (CUI 39688674)
Cod CPV
79342200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.200 RON
Valoare atribuită
12.200 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.200 RON

din 12.200 RON estimat