Atribuită
Cumpărare directă
Pentru toate utilajele ISCIR din dotare, si cele reprezentate de RSVTI. Persoana juridica SC CUMINDUM SRL detine autorizatie pentru operatorul responsabil cu supravegherea tehnica a instalatiilor/echipamentelor din domeniul ISCIR - operator RSVTI. Termenul de valabilitate al autorizatiei: 19.01.2024. Personal autorizat: Operator responsabil cu supravegherea tehnica a instalatiilor(RSVTI): Nemes Marinel-Ghita, Nr. Autorizatie: OR-207, valabila pana la 17.09.2023; Nemes Mitanica-Maria, Nr. Autorizatie: OR-2123, valabila pan la 18.06.2024. - 2 ani
- Număr anunț
- DA27654731
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
- Furnizor / câștigător
- CUMINDUM S.R.L. (CUI 22277429)
- Cod CPV
- 71631100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.392 RON
- Valoare atribuită
- 19.392 RON
- Data publicării
- 26.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.