Atribuită Cumpărare directă

Consultanta de arhitectura, intocmirea de documentatii de specialitate: documentatii pentru achizitii de specialitate, teme de proiectare, documentatii pentru obținerea de avize, acorduri, autorizatii de specialitate. Serviciile se vor presta pentru perioada 01.04.2021- 30.04.2021.

Număr anunț
DA27673590
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI 29446657)
Furnizor / câștigător
"CĂTĂLINA GABRIELA BULBOREA - BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURA" (CUI 30569823)
Cod CPV
71210000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.800 RON
Valoare atribuită
5.800 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.800 RON

din 5.800 RON estimat