Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale imprimate : 1. Fisa solicitare A5 = 9.000 buc 2.Fisa solicitare As. medical = 20.000 buc 3. Fisa solicitare Medici = 8.000 buc 4. Condica medicamente = 15 buc 5. Condica prezenta = 25 buc 6. Foi parcurs persoane = 100 buc 7. Nota receptie autocopiante = 10 buc 8. Registru solicitare = 10 buc. COMANDA SE VA IMPARTII IN 3 TRANSE. MARFA SE VA LIVRA IN BAZA COMENZII TRANSMISE PE EMAIL IN LUNILE : APRILIE ,AUGUST, DECEMBRIE (SAU LA NEVOIE)
- Număr anunț
- DA27677779
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
- Furnizor / câștigător
- ADGENTI GRUP SERVICES S.R.L. (CUI 38683873)
- Cod CPV
- 22000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.037 RON
- Valoare atribuită
- 21.037 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.