Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare autovehicul din cadrul institutiei-becuri far 10 buc, kit ambreaj 1 buc, conductă ambreaj 1 buc, solutție parbriz 10 buc, pompă ambreaj 1 buc, acumulator 1 buc, set stergătoare 1 buc, scaun dreapta față 1 buc,lichid parbriz 5 buc, curea alternator 1 buc , ambreaj alternator 1 buc, scaun stânga față 1 buc, antigel 5 litri, braț oscilant stânga față1 buc, braț oscilant dreapta față 1 buc, manoperă.
- Număr anunț
- DA27610357
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- VRANCEA ALEXE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34374107)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.655 RON
- Valoare atribuită
- 6.655 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.