Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de curatenie in institutii scolare (pachet de 4 ore) . Toate materialele sunt puse la dispozitie de beneficiar. Programul de lucru 4 ore/zi (16:00-20:00) de luni pana vineri. Persoana care va face curatenie va inchide scoala la terminarea programului. Contractul se face pe o perioada de 30 de zile calendaristice (o luna) - 10 martie/8 aprilie 2021 va fi in continuarea celui existent.
- Număr anunț
- DA27507803
- Autoritate contractantă
- Scoala Populara de Arte si Meserii Rm.Valcea (CUI 5785990)
- Furnizor / câștigător
- SERD ROM S.R.L. (CUI 14074024)
- Cod CPV
- 90900000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.