Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fosfomicina Rompharm 3 g x 1 plic gran. pt. susp. orala (similar MONURAL) / FOSFOMYCINUM

Număr anunț
DA34433640
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Cod CPV
33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.851.409 RON
Data publicării
06.11.2023 11:23
Data finalizării
07.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.851.409 RON