Atribuită Cumpărare directă

Metoclopramid 5mg/ml sol.inj. 5fi. x 2ml,Adrenostazin 1.5mg sol.inj. 5 fi. x 5ml BBD7/2021,Fitomenadion 10mg/1ml sol.inj. x 5 fi. prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA27651400
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
ROPHARMA LOGISTIC S.A. (CUI 33840373)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.448 RON
Valoare atribuită
1.448 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
26.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.448 RON

din 1.448 RON estimat