Atribuită Cumpărare directă

RUGAM LIVRARE URGENTA. PREZENTA ACHIZITIE ESTE COMANDA FERMA. Produsele vor fi insotite la livrare de documente : declaratia de conformitate CE/marcaj CE, factura ,etc . Termenul de garantie al produselor va fi de minim 6 luni, de la data livrarii. (r.a.I.V., ref. 25 .03. 2021)

Număr anunț
DA27637854
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
Furnizor / câștigător
CRAD-RO SRL (CUI 13920524)
Cod CPV
33922000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.640 RON
Valoare atribuită
1.640 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.640 RON

din 1.640 RON estimat