Atribuită Cumpărare directă

Suprafață exterioară textilă Sistem special de bandă laterală Particule super absorbante Strat extra uscat Bariere rezistente la scurgeri Potrivit pentru pielea sensibilă Indicator de umezeală Măsurarea taliei

Număr anunț
DA27659836
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
CRAD-RO SRL (CUI 13920524)
Cod CPV
33751000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.163 RON
Valoare atribuită
2.163 RON
Data publicării
26.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.163 RON

din 2.163 RON estimat