Atribuită
Cumpărare directă
- etajera pentru birou cu 5 rafturi din pal, culoare stejar, dimensiuni 800x300x2000 mm; - dulap pentru birou cu 5 rafturi din pal, culoare stejar, dimensiuni 800x300x2000 mm, care sa aiba rafturile de jos acoperite. Oferta de pret se va intocmi astfel incat sa se asigure transportul gratut al acestora la sediul Autoritatii Contractante (Bdul Republicii nr. 40, mun. Oltenita, jud. Calarasi).
- Număr anunț
- DA27607642
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- SUPERMOB (CUI 14676178)
- Cod CPV
- 39132100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.150 RON
- Valoare atribuită
- 1.150 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.