Atribuită
Cumpărare directă
Conform anunt ADV1197913/17.02.2021 - Panouri izolate cu spuma poliuretanica densitate 42kg/m3 , 42 mm grosime panou , din tabla de otel galvanizata 0,5 mm grosime , cantitatea de zinc 270 gr/m2 , finisat la interior Alb Ral 9002 , model multi – textura Woodgrain , coaja de portocala , la exterior finisat cu ALB Ral 9002. - Izolatie termica panou U: 0,51W/m2Kconform EN 13241-1 Anexa B EN 12428 - Rrezistenta la vant - clasa 5. - Rezistenta la apa – clasa 3. - Izolatoie Fonica 23 dB Rw. - Panouri cu protectie la prinderea degetelor. - Panouri cu ranforsari la partea superioara si inferioara de 45 mm , pe toata lungimea. - Panou vitrat cu 3 ferestre , 1 bucata. - Capace laterale panouri textura Stucco albe. - Sine din otel galvanizat 2mm grosime. - Arcuri galvanizate rezistente la 50.000 cicluri. - Garnituri de etansare pe conturul usii. - Dispozitiv protectie la rupera arcurilor. - Dispozitiv anti-rupere cablu Reglabil. - Profil aluminiu 40x40 mm inferior negru. - Profil aluminiu 40x40 mm superior negru. - Cheder inferior EPDM cu structura tubulara – cheder industrial. - Role Teflon cu rulmenti. - Suport lateral pt. rola din otel galvanizat de 2.5 mm. - Balamale intermediare din otel galvanizat de 2.5 mm grosime. - Profil “C” pentru inchidere sine de culisare. - Cornier perforat pentru montaj . - Usa acces pietonal cu prag si amortizor , cu sina de ghidare, vopsite in culoarea usii (alb RAL 9002). - Manrer + yala cu 3 chei. Set de livrare: - motor bft Botticelli + 2 telecom
- Număr anunț
- DA27577366
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
- Furnizor / câștigător
- BFT INTERNATIONAL TRADING SRL (CUI 32917150)
- Cod CPV
- 44221240-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.113 RON
- Valoare atribuită
- 24.113 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.