Atribuită
Cumpărare directă
BURGHIU BETON SDS 10X300 - 50 BUC - 8.18 RON/BUC BURGHIU BETON SDS 6X160 - 50 BUC - 3.65 RON/BUC BURGHIU BETON SDS 8X160 - 20 BUC - 3.95 RON/BUC DISC ABRAZIV A46 230X2 - 50 BUC - 6.97 RON/BUC DISC ABRAZIV KLINGSPOR 125X1.6 - 50 BUC - 4.66 RON/BUC MANUSI PIELE PT SUDURA - 5 BUC - 25.40 RON/BUC PANZA BOMFAIER DUBLA METAL&LEMN 300X2 - 72 BUC - 0.69 RON/BUC REZERVE CUTTER 10 PCS - 30 BUC - 2.25 RON/BUC TOTAL: 1496.18 RON
- Număr anunț
- DA27512858
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.496 RON
- Valoare atribuită
- 1.496 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.