Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE SCHELA PERIOADA: 27.02.2021-27.03.2021 - 1000.80MP - 1 EURO/MP 1 EURO=4.8869 RON TOTAL: 4890.81 RON SANTIER: STR. PRUNULUI NR.28B

Număr anunț
DA27662523
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.891 RON
Valoare atribuită
4.891 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.891 RON

din 4.891 RON estimat