Atribuită
Cumpărare directă
ADV1199012 Scaune 1 "SCAUN DE BIROU, TEXTIL E14, NEGRU DISPUNE DE UN SPATAR REGLABIL VERTICAL, IAR BAZA A FOST REALIZATA DIN POLIPROPILENA. ROLELE SUNT FABRICATE DIN NYLON. MECANISM PENTRU SCAUNELE ERGONOMICE ROTATIVE CU FUNCTIE DE REGLARE A INALTIMII SEZUTULUI SI REGLARE A SPATARULUI IN DIVERSE POZITII. FUNCTII MECANISM: REGLAREA INALTIMII SEZUTULUI, REGLAREA SPATARULUI CU AJUTORUL UNUI SURUB DE PRINDERE IN DIVERSE UNGHIURI FATA DE SEZUT, ROTATIE SEZUT. DIAMETRU BAZA: 60 CM TIP PRODUS SCAUN ERGONOMIC ”PERMANENT-CONTACT” TIP CU ROTI STIL CLASIC CU SUPORT PERMANENT AL COLOANEI VERTEBRALE UTILIZAT PENTRU BIROU MODEL FARA BRATE INALTIME SPATAR MEDIU CULOARE NEGRU MATERIALE MATERIAL TAPITERIE POLIPROPILENA DIMENSIUNI INALTIME 104 CM 117 CM LATIME SPATAR 58.5 CM LATIME SEZUT 46.5 CM ADANCIME SEZUT 45 CM INALTIME MAXIMA SEZUT 58 CM INALTIME MINIMA SEZUT 45 CM GREUTATE 8.43 KG" buc 10 2 "SCAUN PROFESIONAL ROTATIV LABORATOR, SEZUT PIELE ECOLOGICA, BAZA CROM, ALB CARACTERISTICI GENERALE TIP PRODUS SCAUN ERGONOMIC TIP CU ROTI STIL MODERN UTILIZAT PENTRU BIROU MODEL FARA BRATE CARACTERISTICI CHEIE REGLABIL PE INALTIME GREUTATE MAXIMA SUPORTATA 90 KG STARE ASAMBLARE NEASAMBLAT CULOARE ALB/NEGRU MATE MATERIAL TAPITERIE PIELE ECOLOGICA DIMENSIUNI INALTIME 42 CM 54 CM LATIME SEZUT 41 CM ADANCIME SEZUT 41 CM" buc 1
- Număr anunț
- DA27501649
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEMTIM TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 18114296)
- Cod CPV
- 39110000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.247 RON
- Valoare atribuită
- 2.247 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.