Atribuită
Cumpărare directă
Intocmire plan de interventie in caz de incendiu si plan de evacuare in situatii de urgenta pentru Muzeul ”Arta Lemnului” din municipiul Campulung Moldovenesc: - demisol - 203,30 mp; - parter - 408,10 mp; - etaj - 425,80 mp; - mansarda - 159,40 mp. Documentatiile vor fi elaborate de catre un cadru tehnic certificat, cu atributii in domeniul prevenirii si stingerii incendiilor. Termen de elaborare a documentatiilor - maxim 25 de zile de la data finalizarii achizitiei in SEAP.
- Număr anunț
- DA27584821
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- MAXVISION SOFTWARE SRL (CUI 29775021)
- Cod CPV
- 79417000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.