Atribuită Cumpărare directă

Servicii de elaborare a documentatiei tehnice, faza documentatie DTAC+PT+DDE, studii de teren si documentatii necesare obtinerii de avize, asistenta tehnica pe parcusul executiei lucrarii pentru obiectivul: "Proiectare teren de sport in cadrul Scolii Gimnaziale Cotofenii din Fata, judetul Dolj in cadrul proiectului ,,Comunitaria`` Intervenție comunitară integrată în Comuna Cotofenii din Fata POCU/138/4/1/115031

Număr anunț
DA27518669
Autoritate contractantă
SCOALA GIMAZIALA COTOFENII DIN FATA (CUI 16449961)
Furnizor / câștigător
EDENSIGN S.R.L. (CUI 37791850)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat